Netrags, Türkiye’de ve 70’den fazla ülkede file ağları üreticisi ve uygulayıcısıdır. File ağları ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaktadır. 0 (212) 678 13 13

Netrags File Ağları

File ağları: iplerin farklı açılarla birbirine aralıklı bağlanmasıyla oluşturulan, güvenlik, spor ve koruma amaçlı ürünlerdir. File ağları ölçüye ve yerin durumuna göre üretilebilmektedir.
File ağlarının, kullanım amacı çok geniştir. File ağları güvenlik amaçlı, koruma amaçlı ve spor amaçlı kullanılabilmektedir. File ağlarının kullanım alanlarına, her geçen gün yenileri eklenmektedir.
File ağlarında en önemli kriter; uzun ömürlü dayanıklı ve sağlam örülmüş olmasıdır.

File Ağları Fiyatları ?

Her projeye özel olarak teklif temin edilmesi gerekmektedir. File nerede kullanılacak, kullanılan alanın ölçüsü nedir, filenin örme aralığı sıklığı nedir, ip kalınlığı ve özelliği ne olacak gibi tüm bu kriterler, file ağlarının fiyatlarını etkilemektedir. Önceden bu bilgileri Netrags temsilcilerine iletmeniz halinde, Netrags ekibi size hızlı bir biçimde teklif iletecektir.

Neden Netrags ?

Birçok yurt içi ve yurt dışı, yerli ve yabancı projeye imza atan Netrags, uzman ekibi ve kaliteli üretimiyle, ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaktadır. Bizden teklif istediğinizde sizinle hemen iletişim kurabiliriz.